Newsletter 1/2022

Dobrý den,

zvu Vás k přečtení našeho prvního newsletteru v novém kabátě, ve kterém sdružujeme více zajímavých témat z oblasti našeho působení. A samozřejmě nemohou chybět ani novinky. Dnes pro Vás máme připravena tato témata:
 

  • Novinka: Půjčovna techniky pro manipulaci a bezpečnou práci ve výškách
  • Téma: Ekonomika provozu - rekonstrukce a modernizace jeřábové techniky
  • Projekt: Sloupový jeřáb s lomeným ramenem pro dvě pracoviště
  • NOPO ENGINEERING s.r.o. součástí skupiny Carl Stahl
  • Pilotní projekt: Testování systémů pro bezpečnou práci na cisternách
  • Připravili jsme pro Vás přehlednější web
  • Výprodej: Nové, nerozbalené zboží s plnou zárukou a v prvotřídní kvalitě
 
 

Víme, že často mnohé z našeho sortimentu potřebujete pouze na krátkou dobu. Snad tedy uvítáte, že je možné si u nás vypůjčit různá zařízení pro bezpečnou manipulaci s břemeny a pro práci ve výškách. Vyberte si z nabídky zdvihacích zařízení, mobilních jistících bodů, hydraulického nářadí, transportních podvozků nebo schodolez.

Půjčovna
 

Vyberte si například z nabídky hydraulických válců s nosností od 4,5 do 1012 tun. Samostatně nebo celou sestavu. Od 850,- Kč/den a levněji dle doby pronájmu.

 

 

Výrobou, rekonstrukcí a modernizací jeřábové techniky se naše dceřiná společnost NOPO Engineering zabývá v České republice již od roku 1989. Začleněním NOPO do struktury Carl Stahl v ČR a SR jsme rozšířili tým a naše lokální know how o kolegy s vysokou kvalifikací a dekádami zkušeností v oblasti řešení manipulace s břemeny napříč průmyslovými obory. Velmi rádi zapracujeme technické, provozní a v neposlední řadě také ekonomické požadavky vašich provozů a nabídneme odbornou pomoc při návrhu a modernizaci starších jeřábů a jejich součástí nebo jeřábových drah. Máme s takovým zadáním bohaté zkušeností a reference, přijďte se přesvědčit, oslovte nás o konzultaci.

 

 

Po odborném posouzení, provádíme rekonstrukce a modernizace všech součástí jeřábů dle konkrétních požadavků jednotlivých projektů. Zvyšujeme efektivitu a bezpečnost provozu, prodlužujeme životnost, doplňujeme jeřábové systémy o specifické senzory, rozšiřujeme systémy do těžko přístupných míst a prostor s nedostatečnou statikou.

Více o rekonstrukci jeřábů
 

I dráha po vyčerpání technického života umožní instalaci nového jeřábu s ještě vyšší nosností. Zabýváme se odborným poradenstvím, projekční činností a výstavbou, ale také opravami a rekonstrukcí starších drah. Díky vlastnímu projekčnímu týmu pomáháme zákazníkům od samotného plánování a projekční činnosti, náš interní realizační tým pak zajistí vše potřebné pro efektivní a bezpečnou výstavbu či rekonstrukci.

Více o prodloužení životnosti s modernizací
 
 

Zákazník požadoval manipulaci s břemeny o hmotnosti cca 300 kg ve svařovacích boxech s digestořovým odsáváním. Stropy 8 svařovacích boxů a 2 svařovacích robotů jsou překryty vzduchotechnikou a bylo tedy nezbytné rameno jeřábu s břemenem dostat do prostoru boxu zvenčí. Tyto specifické potřeby nás přivedly k návrhu a realizaci systému několika sloupových jeřábů se sníženou výškou a zalomeným ramenemVíce informací a fotografií projektu naleznete v naší referenci.

Celá reference
 

Každý jeřáb obsluhuje vždy dva vedlejší svařovací boxy.

 
 

Po několikaleté spolupráci na různých projektech u významných zákazníků v České Republice i zahraničí převzala v říjnu 2021 společnost Carl Stahl významného tuzemského dodavatele zdvihací a manipulační techniky společnost NOPO Engineering.  

 

Stávající prodej zařízení a služeb, především na území České republiky, Slovenska a Německa, plánujeme rozšířit o další zákazníky jak na stávajících trzích, tak i v dalších zemích EU se silným zázemím koncernu Carl Stahl.

 

Kanceláře v Hradci Králové.

Vrátky vlastní konstrukce.

Jeřáb s přesností manipulace +/- 10 mm.

 
 

Dlouhodobým problémem a trnem v patě mnoha provozů v potravinářském průmyslu je jištění osob pohybujících se na cisternách kamionů. Pro významného českého zákazníka jsme zpracovali analýzu možností bezpečné práce na cisternách a na základě specifických požadavků jsme vybrali pro pilotní projekt mobilní jistící systém Giraf. Podívejte se ve 2 krátkých videích, jak se na systému pracuje a jak snadné je přemístění Giraf na Vámi požadované místo. 

Videoukázky

Systém Giraf umožňuje 1 osobě bezpečnou práci v okruhu až 6 metrů.

Více informací o mobilním jistícím systému Giraf naleznete také zde.

 
 

Portfolio zdvihací techniky je velmi obsáhlé. Nově jsme upravili jednotlivé kategorie produktů a služeb, takže vše naleznete pohodlně na 2-3 kliknutí. Nadále jsme tu ale hlavně my, abychom Vám pomohli, takže nám neváhejte zavolat nebo napsat, kdykoli budete potřebovat nalézt optimální řešení.

 

Máte rychlý dotaz a nehodí se Vám právě teď volat nebo otevřít Outlook? Novinkou na našem webu je také kontaktní formulář, který Váš dotaz doručí té správné osobě v naší firmě. Ozveme se Vám tak s odpovědí nebo doplňující otázkou jakmile to bude možné.

 
 

Nové, nerozbalené zboží s plnou zárukou a v prvotřídní kvalitě. Zboží, které nám zbylo z projektů prodáváme za bezkonkurenční cenu. Právě nabízíme produkty pro jištění osob při práci ve výškách a nad volnou hloubkou, například pracovní lana za bezkonkurenční cenu. Dále ruční kladkostroje, nekonečné smyčky a zajišťovací pásy. Vše skladem v Praze. 

Výprodej
 


Věřím, že pro Vás bylo dnešní čtení zajímavé. V případě jakýchkoliv dotazů jsem tu pro Vás.

 

S přátelským pozdravem,

Mgr. Monika Hamidovič, DiS.

Vedoucí divize marketing / Abteilungsleiter Werbung
Mob: +420 730 515 053
Email: marketing@carlstahl.cz

 

 

Carl Stahl & spol, s.r.o.| Mikulovická 4 | Praha 190 17 | carlstahl.cz 

Pokud nechcete dostávat další e-maily, snadno můžete jejich zasílání úplně zrušit.
Powered by Quanda