Novinky ze světa nerezové architektury

Dobrý den,

vítejte v krátkém seriálu, který Vám umožní profesionálně pracovat s nerezovými sítěmi X-TEND® v celém širokém spektru jejich použití. V dnešním dílu Vám představíme celou škálu užití včetně inspirativních obrázků z našich realizací.

 

Dále se pak můžete jednou měsíčně těšit na téměř neomezené možnosti

barev a tvarů našich sítí a specifika jejich kotvení a instalace. Představíme Vám služby našeho projekčního týmu a jejich podpory Vašemu týmu. V posledním dílu seriálu odlehčíme téma výběrem toho nejlepšího ze zpackaných realizací a upozorníme na chyby, kterých se musíte vyvarovat.

 

"TYGR" BUDE V BEZPEČÍ PO DEKÁDY

Naše sítě chrání nejen nejrůznější líté šelmy i návštěvníky ve většině ZOO. Ochráníme i Vaše děti na hřištích a všude, kde je potřeba. Zabezpečíme Vaše schodiště, terasy, pavlače, či stezky v oblacích. Kvalitními, trvalými a designovými nerezovými sítěmi X-TEND®.

 

OZELENĚNÍ FASÁD, MODERNÍ INTERIÉRY, ATYP A DESIGN

Jsme experty v designových a atypických řešeních v interiérech i exteriérech.

I po dekádách je na našich sítích oko jako oko. Můžete se spolehnout na vysokou pevnost, vzdušnost a dlouhou životnost. Snad Vás potěší i možnosti barevných variant a doplňků. 

 

Užijte si náš seriál a staňte se mistry moderní nerezové architektury.

INSPIRACI HLEDEJTE ZDE
 

Rád bych Vás už dnes pozval na příští téma našeho seriálu, ve kterém se budeme věnovat téměř neomezeným možnostem barev a tvarů sítí X-TEND®. Sledujte náš seriál a připravte se na čím dál tím zajímavější a užitečnější informace.

 

Přeji příjemný den.

 

S přátelským pozdravem,

Mgr. Monika Hamidovič, DiS.

Vedoucí divize marketing / Abteilungsleiter Werbung
Mob: +420 730 515 053
Email: marketing@carlstahl.cz

 

 

Carl Stahl & spol, s.r.o.| Mikulovická 4 | Praha 190 17 | carlstahl.cz 

Pokud nechcete dostávat další e-maily, snadno můžete jejich zasílání úplně zrušit.
Powered by Quanda